Intranet firmowy to do niedawna wirtualne biuro dużych organizacji, ale od czasu pandemii COVID-19 jest to element „must have” dla każdej firmy, w której praca może odbywać się zdalnie. Aplikacje z pakietu Microsoft Office 365 w tym SharePoint i Teams to jedne z najbardziej zaufanych programów do wsparcia wymiany wiedzy w organizacji, dzięki którym bezproblemowo zarządzisz informacjami, newsami, plikami, danymi, dostępami jak i będziesz w stanie przekształcić procesy biznesowe. A dodatkowo zrobisz to wszystko z każdego miejsca i z dowolnego urządzenia niezależnie od systemu.

People sitting at the table and shaking hands.

Kto powinien być zainteresowany?

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od tego, czego szukasz, dzięki zaawansowanemu wyszukiwaniu i inteligentnym sposobom odkrywania informacji, wiedzy specjalistycznej i spostrzeżeń w celu podejmowania decyzji i kierowania działaniami. Bogate zarządzanie zawartością programu SharePoint wraz z cennymi połączeniami i konwersacjami pojawiającymi się w usłudze Yammer umożliwiają Twojej organizacji maksymalizację szybkości uzyskiwania wiedzy.

Skonsultuj swój projekt teraz

Zalety

Intranet

rocket icon

Praca grupowa z dokumentami

??

badge icon

Baza wiedzy i integracja

Wiedza firmowa w jednym miejscu i z określonymi dostępami dla jej członków. Angażowanie i informowanie członków przedsiębiorstwa w życie firmy.

target icon

Cyfrowa transformacja

Przekształcanie procesów biznesowych (cyfrowa transformacja), dzięki którym stworzysz formularze przepływ prac i niestandardowe aplikacje

Przedsiębiorstwa używające sharepoint

- Good Year - Hershey - Nascar

Get in touch

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz.
Nasz zespół skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

Jakie są Twoje potrzeby?

Dziękujemy za wiadomość! Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej.
Ups! Coś poszło nie tak. Prosimy, spróbuj jeszcze raz.