Sitecore to innowacyjny CMS klasy enterprise łączący funkcję zarówno klasycznego programu do zarządzania treścią jak i zaawansowanego systemu marketing automation. Główną przewagą Sitecore’a jest jego innowacyjny algorytm personalizowania treści, tak aby stawały się one niezapomnianym cyfrowym doświadczeniem użytkowników, dopasowanym we wszystkich punktach styku z marką.

People sitting at the table and shaking hands.

Kto powinien być zainteresowany?

Jako platforma od lat jest ona wyszczególniana jako Lider w platformach DXP wg Gartnera, a zawdzięcza to między innymi dzięki wykorzystaniu zaawansowanym mechanizmom AI i Machine Learning oraz referencyjnych wdrożeniach w wielu sektorach gospodarki.

Skonsultuj swój projekt teraz

Zalety

Sitecore Commerce

rocket icon

Content Hub

Nie ważne czy twoja firma posiada jedną czy setki stron. Te narzędzie umożliwia markom planowanie, zarządzanie zasobami i dystrybucję treści w jednym momencie we wszystkich kluczowych mediach i domenach (omnichannel). Bez względu na ilość posiadanego przez ciebie Contentu, pomożemy Tobie zaplanować strategię i stworzyć model efektywnego zarządzania treścią, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Sitecore’a

badge icon

Personalizacja doświadczeń

Każdy użytkownik twojej witryny jest inny, oraz może mieć inne oczekiwania. Doskonale to rozumiemy, dlatego zaimplementujemy Twojego Sitecore’a tak, aby wykorzystywał wszystkie zebrane dane w celu tworzenia indywidualnego i unikalnego przekazu dla Twoich odbiorców.

target icon

Experience Commerce

Uwolnij potencjał swojego sklepu i zwiększ ilość konwersj! Dzięki Experience Commerce jesteś w stanie zarządzać informacjami o produktach, tworzyć rabaty i oferty, kontrolować stany magazynowe oraz odpowiadać swoim klientom z jednego miejsca w sieci - tak płynnie jak nigdy dotąd. Dodatkowo Sitecore pomaga zwiększyć lifetime value Twoich klientów poprzez spersonalizowane oferty i komunikację z nimi.

Wyniki partnerów Sitecora

Kogifi jest zaufanym partnerem Sitecore.

70%
skrócony czas ładowania stron Loreal
84%
wzrostu w wynikach SEO dla Pumy
31%
wzrostu ruchu na stronie Volvo

Get in touch

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz.
Nasz zespół skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

Jakie są Twoje potrzeby?

Dziękujemy za wiadomość! Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej.
Ups! Coś poszło nie tak. Prosimy, spróbuj jeszcze raz.